KIRSAL MAHALLELERDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

KIRSAL MAHALLELERDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Tarih : 22-01-2020 24 defa incelendi

Lice Belediyesi, kırsal alanda bulunan mahalle ve sokaklarda başlattığı yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Lice Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerek kırsal gerekse merkez mahallelerde yol açma, genişletme çalışmaları ve stabilize yol çalışmaları devam ediyor.

Lice Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin dört bir noktasında sürdürdüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Esenler, Sağlam, Ortaç, Arıklı, Serin ve Kılıçlı kırsal mahallelerinde stabilize yol ve betonarme büz döşeme çalışması gerçekleştirdi.

İlçe Merkezinde ve Kırsal Mahallelerde çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade eden Lice Kaymakamı/Belediye Başkanı Abdulkadir Çelik, “Halkımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Belediye olarak sınırlarımız içerisindeki tüm mahallelerde bu çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Belirli çalışma periyotları içerisinde diğer tüm kırsal mahallelere de aynı hizmeti götürmeye devam edeceğiz. Bütün planlarımızı programlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Lice Belediyesi olarak hizmetin gitmediği hiçbir yer bırakmayacağız.‘’ dedi.